دانلود آهنگ – دانلود آهنگ جدید | فلای موزیک

دانلود آهنگ جدید , دانلود آهنگ

فلای موزیک خوش آمدید. آدرس جدید سایت : www.2-Flymusic.IR

کانال تلگرام فلای موزیک

تاپ سریال ایرانی
نام سریال :
عطسه ( رایگان )
ژانر :
طنز اجتماعی
قسـمت :
هشتم
تاپ فیلم ایرانی
نام فیلم :
دیو و دلبر
ژانر :
اجتماعی
حجم :
1 گیگابایت
download


.:: خرید اشتراک طلایی ::.

دانلود فیلم و سریالراحت و بی دردسر، تمامی فایل ها با لینک کاملا مستقیم

از سرور اختصاصی فلای موزیک تنها با خرید اشتراک دانلود (VIP)

PostSabet

چرا وی آی پی فلای موزیک ؟

تیم مدیریتی سایت فلای موزیک تصمیم گرفت فول آلبوم های ایرانی و خارجی و همچنین آهنگ های سایت را به صورت رایگان برای عموم قراردهد اما برای دانلود فیلم های سایت نیاز به خرید اشتراک طلایی میباشد تا سایت بتواند از هزینه های بسیار بالای سرور ها برآید. با خرید اشتراک ویژه VIP ( طلایی ) به صورت مستقیم فیلم های سایت در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا شما بتوانید در کمال آرامش بدون هیچ دردسر یا محدودیتی دانلود نمایید. تنها با پرداخت مبلغی بسیار اندک، به مدت طولانی عضو کاربران VIP خواهید شد.

  • دانلود با سرعت واقعی در تمام ساعات شبانه روز بدون افت سرعت…

  • قابلیت ادامه دانلود

  • دانلود بدون دردسر و با سرعتی باور نکردنی ۱۶ کانکشن فعال هنگام دانلود با IDM از لینک های طلایی که در نوع خود بی نظیر است

  • پرداخت آنلاین با تمامی کارتهای عضو شتاب و تحویل فوری سرویس

* با پرداخت این مبلغ اندک ، علاوه بر دانلود بی دردسر از سایت خودتان ، برای ادامه راه حمایت خواهید کرد.

 

قسمت های مختلف سایت مخصوص کاربران طلایی سایت فلای موزیک :

 

دانلود فیلم و دانلود آهنگ

دانلود فیلم و دانلود آهنگدانلود فیلم و دانلود آهنگ دانلود فیلم و دانلود آهنگدانلود فیلم و دانلود آهنگ دانلود فیلم و دانلود آهنگدانلود فیلم و دانلود آهنگ دانلود فیلم و دانلود آهنگدانلود فیلم و دانلود آهنگ

 

ایمیل پشتیبانی از اشتراک ویژه :FlyMusic@att.Net

دانلود فیلم و دانلود آهنگدانلود فیلم و دانلود آهنگ

دانلود فیلم و دانلود آهنگ

472

بیوگرافی دی ایکس

بیوگرافی دی ایکس

گروه افسانه ای دی اکس در سال ۱۹۹۸ تشکیل شد این تیم متشکل از بهترین استارهای کمپانی در آن زمان بود

این گروه به دستور مکمن تشکیل شد و اعضای آن هم شان و تریپل اچ معرفی شدند در ابتدا بودن دی اکس برای تماشاگران زیاد جالب نبود و زیاد از این گروه استقبال چندانی نمی شد ولی با گذشت زمان و به دلیل حرکات منحصر به فرد شان و تریپل اچ در کم کم هواداران پر پروپاقرص خود را پیدا کرد.

بعد از مدتی در سال ۱۹۹۹ مکمن برای این که این گروه را جذابتر کند استار دیوا ان زمان یعنی Chyna را به این تیم اضافه کرد و بسیار مورد استقبال طرفداران دی اکس قرار گرفت هر چند طرفداران Chyna چندان به این کار راضی نبودند.

وضع بسیار عالی پیش میرفت تا سال ۲۰۰۰ اما مردم و اکثر علاقه مندان کمپانی تقریبا با تیم بودن تریپل اچ و شان

راضی نبودند و برایشان دیدین این تیم تکراری شده بود و با رهبری مکمن در کمپانی دو استوری انلاین تغییر شخصیت دادند .

و درگیری شان با تریپل اچ از یک مسابقه هفتگی اغاز شد و بعد از برد دی اکس در حالی که هر دو دست در دست یک دیگر قرار داده بودند تریپل اچ با یک مشت محکم شان رو میزنه و این استارت کار بود برای درگیری این دونفر این در گیری ها خیلی ادامه پیدا کرد و حتی در چند صحنه تریپل اچ کمر شان رو با پتک مصدوم کرد و بعد از ان هم در بسیاری از PPV با هم بازی کردند و در اکثر بازی ها هم شان پیروز مسابقه بود.

اما در یک صحنه که برای همه هم عجیب بود حمله تریپل اچ به شان با چاقو برای زخمی کردن شان بود و بعد از ان که در یک مسابقه هفتگی مجری کمپانی از تریپل اچ سوال کرد که ایا شان رو اون زخمی کرده تریپل اچ تکذیب کرد و گفت شان به خودش ضربه زده و چون با من رابطه ی خوبی نداره تقصر من میندازه ولی تریپل اچ غافل از دوربین های مدار بسته که در پارکینگ نصب بود .اما هفته بعد شان با صورت باند پیچی شده اعلام کرد که تریپل اچ مقصر این کار است . بعد از لو رفتن کار تریپل اچ و تبدیل شدن به چهره منفور در بین طرفداران کمپانی تریپل اچ شان رو به یک مسابقه استریت فایت دعوت کرد و بازی بسیار خشنی رو از این دو استار شاهد بودیم و درگیری ها تا سال ۲۰۰۳ ادامه داشت ولی این دفعه یک استوری انلاین دیگه به نام کریس بنوا به ان اضافه شد و این برا بر سرکمربند سنگین وزن بود و درگیری این سه نفر هم تا رسلمنیا سال ۲۰۰۴ ادامه داشت و در ان بازی هم با برد کریس بنوا همراه بود و بایستی میگفت پایان درگیری شان با تریپل اچ بود.

پس از جدایی این دو در دو سال بار دیگر هم مردم و هم خود شان و تریپل اچ برای گروه دی اکس تنگ شده بود و مکمن این استوری را در راء اجرا کرد و این کار را با برادران سبز پوش شروع کرد در اکثر مسابقات هفتگی این دو با هم بودند در سال ۲۰۰۶ و میشد گفت خنده دارترین دوره کمپانی با دی اکس بود چون بسیاری از بازی های ان به صورت طنز برگزار میشدو مورد استقبال شدید تماشاگران نیز قرار گرفت.

در سامر اسلم ۲۰۰۶ ا گروه دی اکس در برابر مکمن و شین مکمن قرار گرفتند و این بازی هم با برد دی اکس همراه بود ولی مکمن این باخت را قبول نداشت که نداشت و این دفعه بیگ شو رو نیز به گروه خود اضافه کرده بود و در انفورگین ۲۰۰۶ هم در برابر هم قار گرفتند در قالب یک بازی هل این سل و در این بازی هم تیم دی اکس موفق به شکست این تیم هم شد و درگیری های خود را با مکمن به پایان رساند.

بعد از ان مکمن استوری انلاین مناسب را برای این تیم تیم رندی ارتون و ادج را انتخاب کرد و درگیری های های این دو در مسابقات هفتگی شروع شد و در سایبر ساندی ۲۰۰۶ قرار شد با هم مسابقه ای رو بازی کنند که دارو رو مردم انتخاب کنند یکی از بهترین مسابقات دی اکس همین بازی بود هر چند در این بازی باختند ولی با نامردی داوری که نامش بیشاف بود .

بعد از این اتفاقات و مصدومیت تریپل اچ این تیم به هم خورد و هر استار سراغ استوری انلاین خودش رفت .

قبل از سامراسلم ۲۰۰۹ دوباره این گروه تشکیل شد و این بار درگیری این دو در برابر لگاسی بود در سامر اسلم این دو در یک بازی تگ تیم به مصاف هم رفتند در این بازی دی اکس هم اینترانس خود را تغییر داده بود و با یک تانک و … بسیار زیبا وارد رینگ شدند و این بازی رو هم گروه دی اکس برد. در هل این سل ۲۰۰۹ این دو نیز در برابر لگاسی قرار گرفتند اما باز هم موفق به شکست لگاسی در این پی پی وی شدند.

در سروسریس ۲۰۰۹ مسابقه ای برای کمربند دبلیو دبلیو ای بین این سه نفر سینا و شان و تریپل اچ برگزار شد و برنده ان بازی هم جان سینا بود.

در تی ال سی ۲۰۰۹ تیم دی اکس در برابر بیگ شو جریکو بر سر کمربند یونایفید تگ تیم چمپین برگزار شد و برنده ان بازی هم گروه دی اکس بود . دربرگینگ رایتس این دو در قالب دی اکس در تیم راء حضور داشتند در برابر تیم اسمکدان اما ان بازی رو تیم اسمک دان برد.

بعد از گذشت چند ماه این دو از هم جداشدند چون شان درصدد شکستن رکورد اندر تیکر در رسلمنیا و انتقام از او بود و تریپل اچ هم به سراغ شیموس رفت بعد از رسلمنیا و باخت شان و پایان یافتن مسابقاتش و برد تریپل اچ در رسلمنیا شان در راء حضور پیدا کرد و از همه تشکر کرد و در پایان هم با استقبال تریپل اچ مواجه شد و با هم از رینگ خارج شدند.بیشتر با ما باشید
تیم فلای موزیک به شما کمک میکنه تا هرچه راحت تر بتونید مطالب مورد علاقتون رو دانلود کنید. اگر میخوایید همیشه در جریان آخرین مطالب قرار بگیرید، میتونید یکی از دو کار زیر رو انجام بدید :

کانل تلگرام فلای موزیک

جهت عضویت در خبرنامه ایمیلی فلای موزیک ، لطفاً ایمیل خود را در فرم زیر (بدون .www ) وارد نمایید وگزینه عضوم کن را بزنید.سپس به ایمیل خود رفته و برروی لینک فعال سازی کلیک نمایید تا جدیدترین آهنگ و فیلم ها روزانه به شما ایمیل شود.ضمنا ما هم مثل شما از اسپم متنفریم.

۰

برچسب ها :

ارسال نظر

:lol: more »


.:: عضویت در کانال تلگرام فلای موزیک ::.

عضویت در کانال تلگرام فلای موزیک

کانال تلگرام فلای موزیک

در جهت بهبود خدمات رسانی به شما عزیزان کانال تلگرام سایت راه اندازی شده است، اگر میخوایید همیشه در جریان آخرین مطالب وب سایت قرار بگیرید از طریق این لینک عضو کانال شوید.

چرا عضو کانال تلگرام فلای موزیک شویم :

  • داشتن آدرس جدید وب سایت در صورت ف-یلتر شدن
  • دانلود سریع تر و راحت تر مطالب مورد علاقتون
  • باخبر شدن از تخفیف های ارائه شده
  • دانلود جدیدترین مطالب بدون نیاز ورود به سایت
 

جهت عضویت در کانال اینجا کلیک نمایید.